Výsledky:

 

Běh Milénia Chýnov - 21.1.2012
CELKOVÉ POŘADÍ
Start. č. Závodník Kat. Klub Rok narození M/Z Čas Pořadí
157 Pechek Petr N Maratonstav Úpice 1983 M 20:19,4 1.
144 Háša Michal O E.ON TT 1981 M 20:52,5 2.
175 Beshir Ervin P SK Zdice 1967 M 21:07,4 3.
110 Korous Martin O E.ON TT 1974 M 21:19,8 4.
162 Lemberka Jakub N E.ON TT 1990 M 21:29,4 5.
141 Tomeček Zdeněk O APEX Bike 1979 M 21:41,7 6.
147 Habara Jaromír O Veselí nad Lužnicí 1974 M 22:11,6 7.
130 Čulík Tomáš G E.ON TT 1995 M 22:19,6 8.
155 Soukup Josef N Velosport Valenta 1987 M 22:24,7 9.
106 Mikšl Rostislav P Mercurry ČB 1972 M 22:47,9 10.
176 Beshirová Carmen I SK Zdice 1998 Z 22:51,4 11.
167 Janů Martin O Velosport Valenta 1976 M 22:56,6 12.
137 Pechek František Q Maratonstav Úpice 1953 M 23:02,2 13.
172 Eixner Jakub N Jihlava 1983 M 23:18,2 14.
181 Codl Lukáš N SDH Dobronice 1984 M 23:20,8 15.
171 Eningerová Valerie I Atletika Písek 1989 Z 23:23,5 16.
101 Hrdlička Josef P TCV JH 1972 M 23:30,4 17.
194 Šustr Pavel P Liga 2000 Tábor 1966 M 23:39,3 18.
145 Vítů Martin G E.ON TT 1995 M 23:39,8 19.
111 Větrovský Petr P PSK Union Praha 1967 M 23:42,8 20.
139 Pechek Tomáš N SDH Vlásenice 1991 M 23:45,0 21.
169 Kraus Luděk P Marelax MTB 1965 M 23:46,1 22.
166 Tík František Q Drůbež Vodňany 1957 M 23:47,5 23.
180 Beshir Robin G SK Zdice 2001 M 23:52,0 24.
138 Pechková Jana I Maratonstav Úpice 1985 Z 24:23,7 25.
146 Brabec Jiří O SDH Chýnov 1973 M 24:26,5 26.
142 Palivec David N Borotín 1984 M 24:38,9 27.
135 Kuncl Šimon G E.ON TT 1995 M 24:50,2 28.
108 Bartáček Jaroslav O SDH Chýnov 1981 M 24:53,5 29.
148 Habara Jan P Veslí nad Lužnicí 1972 M 25:00,1 30.
190 Fišer Ondřej N SDH Kozmice 1987 M 25:03,6 31.
140 Rechtoriková Linda I ŠSK Borotín 1987 Z 25:05,1 32.
170 Kraus Ondřej G SK Větrovy 1996 M 25:17,6 33.
189 Kudrlička Rostislav P Kluky 1964 M 25:20,6 34.
119 Doležálek Zdeněk Q Liga 2000Tábor 1955 M 25:36,1 35.
165 Mikolášek Arnošt P Nákří 1965 M 25:46,7 36.
109 Brothánek Antonín P TRISK ČB 1972 M 25:59,5 37.
143 Elhenický Patrik O Dědice 1981 M 26:02,5 38.
168 Hernych Qvído O Stoupáto Tábor 1973 M 26:03,1 39.
161 Kášková Niki G E.ON TT 1995 Z 26:04,3 40.
178 Pánek Pavel R IPC Žirovnice 1950 M 26:07,0 41.
116 Šůcha Václav S SP Stříbro 1946 M 26:14,1 42.
125 Pán Jan P Nová Ves 1964 M 26:16,1 43.
151 Kinc Lukáš G E.ON TT 1995 M 26:21,3 44.
192 Mareš Petr O HT cyklo Tábor 1982 M 26:22,3 45.
149 Navrátil Josef R SK Stránčice 1949 M 26:27,8 46.
120 Matějovský Pavel P AVC Sabzo 1965 M 26:36,2 47.
123 Hejný Martin O Čechtice 1978 M 26:42,2 48.
154 Tržilová Iva I TJ Maratonstav 1986 Z 26:52,1 49.
191 Holota Petr P FC Chýnov 1965 M 28:00,2 50.
182 Svoboda Petr O Chýnov 1975 M 28:25,2 51.
160 Jíša Jiří N Drahnětice 1985 M 28:30,9 52.
163 Třebická Alena G E.ON TT 1995 Z 28:35,7 53.
112 Staněk Milan P Senior klub Tábor 1968 M 28:39,8 54.
164 Eybert Daniel O Chýnov 1973 M 28:41,2 55.
132 Balcárek Petr P Tábor 1971 M 28:42,6 56.
104 Kostlán Petr P E.ON TT 1969 M 28:47,5 57.
129 Pecháčková Hana L VS Tábor 1957 Z 28:49,8 58.
124 Boháč Karel S Liga 2000 Tábor 1947 M 29:03,9 59.
121 Jelínek Matěj T Hvězda Pardubice 1942 M 29:17,0 60.
186 Kalus Jaroslav N Znojmo 1983 M 29:22,3 61.
134 Bronec Pavel O Sokol Chýnov 1976 M 29:23,2 62.
152 Lukeš Jiří P Vlašim 1965 M 29:27,9 63.
184 Tomišková Květa J Pelhřimov 1974 Z 29:30,5 64.
174 Šimák Jan O Tábor 1977 M 29:45,5 65.
173 Macek Tomáš P Tábor 1971 M 29:46,7 66.
159 Smrž Radovan P Drahnětice 1972 M 29:52,6 67.
136 Stolk Ellen L Holland 1962 Z 30:05,2 68.
193 Hamerlík Ondřej O Sezimovo Ústí 1982 M 30:17,9 69.
103 Kostlánová Simona K E.ON TT 1971 Z 30:29,3 70.
188 Rataj Petr N SDH Kozmice 1984 M 30:59,4 71.
179 Škrleta Jan S Nová Včelnice 1946 M 31:25,4 72.
177 Kučerová Pavla J SK Zdice 1976 Z 31:44,1 73.
183 Kutílková Lenka K Pelhřimov 1972 Z 32:17,3 74.
128 Kučera František S Pelhřimov 1945 M 33:12,4 75.
122 Hájíček František R AVC - Praha 1951 M 34:02,1 76.
185 Strakatý Otto P SDH Chýnov 1966 M 34:27,2 77.
105 Zoubková Eva J České Budějovice 1976 Z 34:37,7 78.
115 Svoboda Bohumil R Pelhřimov 1949 M 34:41,3 79.
107 Macháček Marek O E.ON TT 1977 M 34:46,3 80.
153 Lukešová Jana K Vlašim 1968 Z 34:52,3 81.
156 Smažíková Alena J Tábor 1973 Z 35:04,9 82.
117 Zeidlerová Jarmila M AVC Praha 1951 Z 35:10,6 83.
127 Gaman Jaroslav U AVANTI Havířov 1935 M 35:23,3 84.
113 Hes Jan O Hasiči Chýnov 1973 M 36:19,8 85.
158 Krejčová Hana K Pelhřimov 1966 Z 37:00,8 86.
133 Pláničková Eva L Atletika Tábor 1954 Z 37:33,0 87.
187 Benešová Václava K TRISK ČB 1967 Z 38:41,4 88.
118 Jelínková Magdaléna M Hvězda Pardubice 1945 Z 39:08,4 89.
114 Hrdina Vladimír R Chýnov 1950 M 42:02,9 90.
102 Novák Jaroslav R E.ON TT 1948 M 44:50,9 91.
126 Schneider Karel V E.ON TT 1932 M 57:35,0 92.

 

Pořadí družstev:

Průběžné pořadí Příjmení a jméno ročník narození umístění body za 1. závod Body celkem
1 Beshir Ervin 1967 1 100 200
Beshirová Carmen 1998 1 100
2 Kostlánová Simona 1971 1 100 198
Kostlán Robert 2003 3 98
3 Zoubková Eva 1976 3 98 198
Mikšl Rostislav 1995 1 100
4 Mikšl Rostislav 1972 2 99 198
Mikšl Miroslav 1999 2 99
5 Hrdlička Josef 1972 3 98 197
Hrdlička Jakub 2002 2 99
6 Kučerová Pavla 1976 2 99 197
Beshir Robin 2001 3 98
7 Hrdina Vladimír 1950 5 96 196
Hesová Barbora 2003 1 100
8 Větrovský Petr 1967 5 96 196
Větrovská Petra 2005 1 100
9 Benešová Václava 1967 5 96 196
Benešová Anna Marie 1999 1 100
10 Korous Martin 1974 2 99 196
Korous David 2004 4 97
11 Novák Jaroslav 1948 6 95 192
Novák Jan 1998 4 97
12 Kraus Luděk 1965 6 95 191
Kraus Ondřej 1996 5 96
13 Kalus Jaroslav 1983 10 91 191
Benešová Alena 1998 1 100
14 Bronec Pavel 1976 14 87 186
Bronec David 2007 2 99
15 Brothánek Antonín 1972 10 91 185
Brothánek Robin 2001 7 94
16 Bartáček Jaroslav 1981 7 94 184
Bartáček Jaroslav 2004 11 90
17 Kostlán Petr 1969 16 85 183
Kostlánová Barbora 2000 3 98
20 Macek Tomáš 1971 18 83 182
Macková Barbora 1997 2 99
18 Staněk Milan 1968 14 87 182
Staněk Matyáš 2002 6 95
19 Macháček Marek 1977 17 84 182
Macháček Michal 2002 3 98
21 Hes Jan 1973 18 83 181
Hes Jakub 1999 3 98
22 Balcárek Jan 2001 10 91 177
Balcárek Petr 1971 15 86
23 Strakatý Otto 1966 20 81 176
Strakatá Eliška 1998 6 95

 

Výsledky všech Kategorií ke stažení

Fotogalerie z hlavního závodu

Fotogalerie ze závodu dětí

 

DOPOLEDNÍ DĚTSKÝ ZÁVOD BĚHU MILÉNIA Fotky našich dětských závodníků

 

Přihlášení uživatele

Vyhledávání