JERUSALEMA DANCE CHALLENGE!

Návrat do školy se blíží a proto jsme si pro vás připravili tematické zaměření tentokrát dvouměsíční výzvy. Pojďme nacvičit tanec, který se stal symbolem boje proti COVID-19. Lidé napříč celým světem nacvičili taneční kroky, aby vyjádřili podporu "hrdinům" v první linii. Jihoafrická píseň Jerusalema spojila národy a propojila kontinenty. 

Pojďte nyní rozdat svou energii také. Podívejte se i vy na videa na youtube a zkuste se jednoduchý tanec naučit (např. zde odkaz: https://www.facebook.com/watch/?v=911907592964142). Najdete zde návody krok po kroku a uvidíte ho zároveň v podání pilotů, učitelů, žáků, policistů, hokejistů, herců ... no prostě celého světa v nejrůznějších situacích a profesích. V hodinách TV, kterých už nebude moc do konce školního roku, si také kroky zkusíte. A kdo ví, třeba se k vám na konci školního roku přidají i učitelé z naší školy a společně tak zakončíte náročný školní rok.

jerusalema recut

 

Termín 12. - 16. 7. 2021

Téma: Pan Včelka pro malé děti (4-6 let, MŠ)

Téma: Cesta kolem světa za 5 dní pro velké děti (7-12 let, ZŠ) Více informací zde v příloze a na našich webových stránkách.

V Táboře probíhají tábory přes léto na ZŠ Husova, stejně jako v předchozích letech. Více informací zde v příloze a na našich webových stránkách.

Přihlašování na příměstský tábor v Chýnově 2021 se spouští 21.3.2021 a probíhá skrze tento přihláškový formulář. (Na stránkách se formulář objeví 21.3.2021)

V den nástupu na tábor je potřeba přinést vyplněné dokumenty, které vám zašleme na Vámi uvedený e-mail spolu s potvrzením přijetí vaší přihlášky.

Přihlášky budou přijímány v došlém pořadí až do naplnění kapacity tábora.

Nabízíme dva možné způsoby platby:

1) platba převodem - nejdéle 14 dní předem na účet činí 1400 Kč

2) platba hotově - v den nástupu činí 1500 Kč

Vybraný způsob platby zaškrtnete v přihláškovém formuláři.

Na žádost vystavujeme faktury pro zaměstnavatele nebo potvrzení pro pojišťovny, které přispívají na tábory.

V roce 2020 na letní tábory přispívaly tyto pojišťovny: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Oborová zdravotní pojišťovna (207) a Revírní bratrská pokladna (213). Další příspěvky lze získat od obcí nebo městských částí, od odborových organizací, sociálního odboru, od zaměstnavatelů rodičů (např. Jednota, Hochtief, Česká pošta,...) a podobně.

(Prosím zjistěte si předem, co přesně po Vás požadují, abychom mohli vyřídit potvrzení během léta. Většinou jsme studenti nebo pracujeme přes rok jinde a spolku se věnujeme ve volném čase - je tedy náročnější předání po prázdninách i když i to v případě potřeby zařídíme.)

Strana 1 z 4

Přihlášení uživatele

Vyhledávání