TĚLOcvik - KVĚTNOVÁ A ČERVNOVÁ VÝZVA

JERUSALEMA DANCE CHALLENGE!

Návrat do školy se blíží a proto jsme si pro vás připravili tematické zaměření tentokrát dvouměsíční výzvy. Pojďme nacvičit tanec, který se stal symbolem boje proti COVID-19. Lidé napříč celým světem nacvičili taneční kroky, aby vyjádřili podporu "hrdinům" v první linii. Jihoafrická píseň Jerusalema spojila národy a propojila kontinenty. 

Pojďte nyní rozdat svou energii také. Podívejte se i vy na videa na youtube a zkuste se jednoduchý tanec naučit (např. zde odkaz: https://www.facebook.com/watch/?v=911907592964142). Najdete zde návody krok po kroku a uvidíte ho zároveň v podání pilotů, učitelů, žáků, policistů, hokejistů, herců ... no prostě celého světa v nejrůznějších situacích a profesích. V hodinách TV, kterých už nebude moc do konce školního roku, si také kroky zkusíte. A kdo ví, třeba se k vám na konci školního roku přidají i učitelé z naší školy a společně tak zakončíte náročný školní rok.

jerusalema recut

 

Přihlášení uživatele

Vyhledávání