Příměstský tábor ZŠ Chýnov

Termín 12. - 16. 7. 2021

Téma: Pan Včelka pro malé děti (4-6 let, MŠ)

Téma: Cesta kolem světa za 5 dní pro velké děti (7-12 let, ZŠ) Více informací zde v příloze a na našich webových stránkách.

V Táboře probíhají tábory přes léto na ZŠ Husova, stejně jako v předchozích letech. Více informací zde v příloze a na našich webových stránkách.

Přihlašování na příměstský tábor v Chýnově 2021 se spouští 21.3.2021 a probíhá skrze tento přihláškový formulář. (Na stránkách se formulář objeví 21.3.2021)

V den nástupu na tábor je potřeba přinést vyplněné dokumenty, které vám zašleme na Vámi uvedený e-mail spolu s potvrzením přijetí vaší přihlášky.

Přihlášky budou přijímány v došlém pořadí až do naplnění kapacity tábora.

Nabízíme dva možné způsoby platby:

1) platba převodem - nejdéle 14 dní předem na účet činí 1400 Kč

2) platba hotově - v den nástupu činí 1500 Kč

Vybraný způsob platby zaškrtnete v přihláškovém formuláři.

Na žádost vystavujeme faktury pro zaměstnavatele nebo potvrzení pro pojišťovny, které přispívají na tábory.

V roce 2020 na letní tábory přispívaly tyto pojišťovny: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Oborová zdravotní pojišťovna (207) a Revírní bratrská pokladna (213). Další příspěvky lze získat od obcí nebo městských částí, od odborových organizací, sociálního odboru, od zaměstnavatelů rodičů (např. Jednota, Hochtief, Česká pošta,...) a podobně.

(Prosím zjistěte si předem, co přesně po Vás požadují, abychom mohli vyřídit potvrzení během léta. Většinou jsme studenti nebo pracujeme přes rok jinde a spolku se věnujeme ve volném čase - je tedy náročnější předání po prázdninách i když i to v případě potřeby zařídíme.)

Přihlášení uživatele

Vyhledávání