Mezinárodní výtvarná soutěž

Nastává nejkrásnější období celého roku, přicházejí Vánoce. Je to nejen čas klidu, pohody a spokojenosti, ale i období vánočních příprav, které všemu předcházejí.

Ani žáci 4. A a 4. B nezaháleli a zúčastnili se, tak jako minulý rok, mezinárodní výtvarné soutěže Piccoli Artisti del Natale na téma narození Ježíška. Výtvarná díla dětí byla odeslána do Itálie, kam z celého světa dorazilo okolo 7 000 výtvarných prací. Odborná porota vybrala přes 1 200 obrázků, které budou vystaveny v Arenzanu. Naše škola byla úspěšná, a to díky obrázku Kateřiny Šalátové, který se dostal do tohoto užšího výběru. Ještě tento týden vybere porota vítěze letošního ročníku soutěže.

Zároveň za několik dní bude možno prostřednictvím internetu na www.piccoliartisti.org hlasovat pro nejhezčí obrázek.

Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, obdrží mini-diplomy a Katka, jejíž obrázek bude vystaven v Arenzanu, získá čestný diplom s medailí.

Irena Melicharová a Jitka Kršková

VV

Přihlášení uživatele

Vyhledávání