Přespolní běh

V úterý 1. října bojovali nejlepší běžci patnácti škol o medaile na přeboru okresu v přespolním běhu. Chýnovskou školu reprezentovalo 32 běžců a běžkyň ve čtyřech věkových kategoriích. Prosluněné dopoledne bylo předpokladem pro dobré výkony. A ty se také dostavily! Získali jsme několik medailí. Výborné druhé místo v kategorii dívek z osmých a devátých tříd obsadila neúnavná Barbora Mrázková a v kategorii dívek čtvrtých a pátých ročníků doběhla pro bronz Kamila Pospíchalová. V soutěži družstev jsme získali medaili hned třikrát. Družstvo nejmladších chlapců (Radim Šístek, David Svěchota, Josef Sváček) vybojovalo třetí pozici, stejně jako družstvo nejstarších žáků (Jan Pospíchal, Petr Pospíchal, Josef Pufr, Daniel Sedláček, Jáchym Kubů). Taktéž tým dívek osmých a devátých tříd (Aneta Petrů, Barbora Mrázková, Kateřina Šindelářová, Dominika Bierlová, Tereza Fučíková) získal třetí příčku.

Tereza Šafratová

Přihlášení uživatele

Vyhledávání