VÍTĚZSTVÍ NAŠÍ ŠKOLY V SOUTĚŽI SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ

Jednoznačné prvenství si odnesla naše škola z celorepublikové soutěže Srdce s láskou darované, kterého se zúčastnila v letošním roce. Tradiční Den pro srdce obohatili všichni žáci i učitelé ještě další aktivitou, která spočívala udělat někomu v daný den radost. Všichni do jednoho potěšili někoho ze svého okolí, udělali dobrý skutek nebo rozesmáli nejednu tvář. Dobrých skutků bylo bez mála čtyři sta. Každá třída diskutovala o síle přátelství, pomoci druhému a o empatii. Byla to velmi zdařilá akce, ze které vznikla za účasti každé třídy Kniha dobrých skutků. Tato putovala do soutěže Srdce s láskou darované, kde se svým nápadem i činem zvítězila. 

EA7A5325

V porotě zasedali známí herci divadla Ypsilon, předseda Poslanecké sněmovny PČR Radek Vondráček a jiné osobnosti firem podporujících soutěž. Samotné předání se konalo v Poslanecké sněmovně PČR, která svou noblesou podpořila pohodovou atmosféru vyhlašování. 

 

Přihlášení uživatele

Vyhledávání