Krajta ve školní družině

Do školní družiny jsme pozvali paní Irenu Martinovskou, jejímž koníčkem je chov plazů. Seznámila nás s jejich životem, péčí o ně a přidala i několik zajímavostí. Vlastní dvě krajty královské, jednu z nich nám přivezla ukázat, a hroznýše. Kromě těchto hadích miláčků pečuje ještě o tři chrty a další drobná exotická zvířata. Její povídání děti velice zaujalo a zasypávaly ji svými dotazy na které ochotně odpovídala. Největší nadšení ale přišlo, když krajtu osvobodila z přepravního boxu a děti si ji mohly pohladit a ty nejodvážnější si ji mohly i pochovat. Velký zájem projevili i rodiče, kteří v té době vyzvedávali děti ze školní družiny. Následovalo fotografování, aby doma uvěřili, kdo nás navštívil. Děti prožily určitě zajímavé odpoledne, za což patří paní Martinovské poděkování.

Vychovatelky ŠD

Přihlášení uživatele

Vyhledávání