Přednáška na SŠ Spojů a informatiky v Táboře

Se svojí prezentací o Benešově vile, se kterou jsme se na jaře letošního roku zúčastnili v prezentační soutěži „Bádáme o všem, co nás zajímá“ v Českých Budějovicích a obsadili 1. místo, jsme v pátek 14. 12. vyrazili na Střední školu spojů a informatiky v Táboře. Před žáky střední školy jsme předstoupili v jedné z tříd a promítali prezentaci na interaktivní tabuli. Celou prezentaci sledovalo celkem asi 25 studentů se svými dvěma profesorkami. Po našem vystoupení následovala přednáška pana učitele Jaroše o významných osmičkách v našich dějinách. Svým vystoupením jsme zaujali většinu studentů a sami mohli poprvé vidět prostory jedné z táborských středních škol. Děkujeme tímto za příležitost.

Lukáš Svěchota, Miroslava Dvořáková

Přihlášení uživatele

Vyhledávání