Lyžařský zápisník – den sedmý

Dnes se s Vámi rozloučíme, protože sobota uzavírá pravidelné horské postřehy. Celý den byl plný nevšedních zážitků. Dopoledne se neslo v duchu závodů ve slalomu. Klání, téměř mistrovské, odstartovalo v deset hodin.  Poněkud ho komplikovalo nepříznivé počasí – hustá mlha a intenzivní déšť měnící se na sněžení.

Odpoledne pak všichni uzavřeli výcvik ve družstvech a večer byl doslova přecpaný událostmi. Po organizačních pokynech k zítřejšímu odjezdu instruktoři vyhlásili výsledky závodů, bodování pokojů, vyslechli pokřiky a básně či písně, které děti samy složily. Překvapením pak byly zmrzlinové poháry se šlehačkou a borůvkami. V devět hodin se společenská místnost změnila na taneční sál. Důvod? Dlouho a toužebně očekávaná diskotéka začala…

Zítra mezi 14. a 15. hodinou se můžete na děti těšit na parkovišti před školou.

Celou fotogalerii naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/pVSay4eA8ZJfgUg63.

Za tvůrce zápisníku se s Vámi loučí Martina Havlůjová a Hana Kášková

Přihlášení uživatele

Vyhledávání