Lyžařský zápisník – den šestý

Dnes s nepatrným zpožděním přinášíme nejžhavější novinky. Dnešní výcvik jsme kvůli nepříznivé mlze zahájili o něco později, dopoledne bylo tedy o pár minut kratší, nicméně všichni si to užili. Dnešním dnem jsou všechny výkony díky panu učiteli Radovi zdokumentovány.

Po poledním klidu se všechny týmy opět vydaly na sjezdovky, počasí nám přálo. Všichni už dnes vyzkoušeli všechny sjezdovky.  Večerní program se nepatrně lišil, část dětí, ty které měly zájem, vyrazily s instruktory na večerní lyžování na Javor. Ostatní si večer užili ve znamení her a soutěží. První klání, v němž změřili síly, bylo Riskuj – téma sport. Pak si otestovali znalosti z oboru film, animovaný film a filmová hudba.

Po večeru plném zážitků se všichni se opět odebrali do postelí.

Přihlášení uživatele

Vyhledávání