Lyžařský zápisník – den první

Pro milovníky zimních sportů, rodiče a přátele účastníků lyžařského kurzu sedmých tříd, přineseme vždy večer pravidelné informace o dění během jednotlivých dnů strávených na boudě Racek v Peci pod Sněžkou.

Úderem třinácté hodiny jsme vystoupili po čtyřhodinové jízdě autobusem na parkovišti v Peci a veškerá zavazadla jsme naložili na rolbu, která vše vyvezla přímo k chatě. Děti se vydaly po svých sněhovou záplavou až na místo. Všichni se v klidu ubytovali a vyzkoušeli si hodinku na svahu. Rozřazeni do družstev si večer pochutnali na špagetách. V deset hodin, znaveni nejen pobytem na čerstvém vzduchu, ale i hromadou zážitků, usnuli. Zítra je čeká celodenní výcvik na sjezdovkách.

Pravidelný zpravodaj se objeví zase zítra mezi desátou a jedenáctou. Fotodokumentace je k dispozici na https://photos.app.goo.gl/pVSay4eA8ZJfgUg63.

Autoři: text Martina Havlůjová

            foto Hana Kášková

Přihlášení uživatele

Vyhledávání