Švýcarsko-český deník 5. den

Vpředvečer posledního dne se Vám hlásíme s novinkami z dnešního výletu za hranice všedních dnů.

Sobota patřila turistice, všichni jsme vyrazili kolem půl deváté, po tradičním ranním zpěvu, do Grindelwaldu, horské oblasti v překladu nazvané kamenný les, kde se děti podívaly do ledovcové soutěsky, zvládly túru a nakupovaly suvenýry v nedaleké horské vesničce. Nakonec jsme se do základního tábora - k autobusu - vrátili horským vláčkem. Jako už několikrát nám i dnes přálo počasí. Navzdory špatné předpovědi a rannímu dešti nám po celou dobu výšlapu svítilo sluníčko. Hustý liják počkal až do okamžiku, kdy jsme nasedli do autobusu.

Dnešek napsal poslední kapitolu švýcarsko-českého deníku. Na zítřek připravily pro děti program rodiny, u nichž jsou ubytovány. V šest hodin  pak ve škole odstartuje závěrečný večer. Děti se těší hlavně na diskotéku. Po desáté hodině bychom měli nasednout do autobusu a vydat se na zpáteční cestu. 

Děkujeme Vám za přízeň a za tvůrce deníku se s Vámi loučí autorský tým Martina Havlůjová a Pavlína Bednářová. 

Foto

Přihlášení uživatele

Vyhledávání