Lyžařský zápisník – den čtvrtý

Středeční večer se pomalu chýlí ke konci a je čas na pravidelné zprávy nejen ze svahu. Dnešek byl pro děti vskutku speciální. Od rána se totiž těšily na jízdu se psím spřežením. Kromě toho jsme oslavili s jedním z nás krásné třinácté narozeniny. Ale popořadě. I dnes jsme se vzbudili do pohádkového rána. Ve čtvrt na deset jsme vyrazili brázdit zdejší sjezdovky. Po obědě jsme oslavenkyni popřáli a předali zmrzlinový pohár. V jednu hodinu jsme se teple oblečení vydali na projížďku v saních tažených devíti psy. Na závěr odpočinkového odpoledne jsme si všichni vychutnali poháry v Lesní boudě. Zdatnější lyžaři si pak užili večerní lyžování a ostatní si krásně poplakali u promítání filmu Psí poslání. Patřičně unaveny děti v deset ulehly do postelí.

Fotogalerie je denně doplňována na adrese:

https://photos.app.goo.gl/BVpHTXjS6UJ2zXEe6

Přihlášení uživatele

Vyhledávání