Projektové dny na spojích

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu Střední školy spojů a informatiky v Táboře s názvem Projektové dny na spojích. Program je určen pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří uvažují o studiu technických oborů.  Žáci se zúčastní čtyř projektových dnů. Během každého projektového dne jsou naplánovány dva odborné bloky s jedinečným zážitkem.

A jaké činnosti si žáci díky tomuto projektu vyzkoušejí? Například 3D tisk, programování, pájení, seznámí se s různými technickými stavebnicemi pro děti a mládež, se základními bezpečnostními prvky vozidel nebo si prakticky vyzkoušejí zpracování zvuku pomocí mikrofonů, zesilovače, ekvalizéru a reproduktorů. V lednu se pak žáci mohou těšit na workshop technických soutěží a zážitků, který proběhne u nás ve škole.

Vladana Radová – garant projektu

Přihlášení uživatele

Vyhledávání