Exkurze 3. B do autoservisu v Turovci 28.11.2018

Ráno v sedm hodin jsme měli sraz před školou. Nastoupili jsme do autobusu a vystoupili v Turovci. Šli jsme se podívat do autoservisu.  Přivítal nás pan Sejk a ukázal nám spoustu zajímavých věcí. Viděli jsme, jak se seřizuje geometrie kol, myčku na pneumatiky, auto zespoda na zdviži. Fandův taťka nám ukazoval svařování, koukali jsme se přes svářečskou kuklu. N rozloučenou jsme všichni dostali malý kamion a paní učitelka hrneček. Potom jsme šli na louku zahrát si na mrazíka, na babu a cukr káva limonáda, paní učitelka hrála s námi. Potom jsme šli ke Kepkovu dubu. Stojí tam 400 let a zkoušeli jsme, kolik dětí ho obejme. Bylo potřeba 7 dětí. Cestou jsme viděli mapu a hledali jsme, kde je Turovec. V restauraci U Beránků jsme si dali čaj. Když už byl čas, vrátili jsme se do školy a šli na oběd Bylo to super.

Napsali: Kamila Pospíchalová, František Lojda a Michaela Makovcová

Přihlášení uživatele

Vyhledávání