Lyžování na Monínci 21. - 25. 1. 2019

Dnešním dnem jsme završili týdenní odpolední lyžařský výcvik. Všechny děti čekal závěrečný závod ve slalomu, kde si vyzkoušely nově získané dovednosti.

Nechybělo ani obecenstvo z řad rodičů, kteří přijeli podpořit své děti. Všechny skupiny zvládly lyžování výborně. Lyžaři zdokonalili sjezdování a nelyžaři se během týdne naučili parádně lyžovat. Dnes se i poslední skupina vydala na velkou sjezdovku. Děti, které stály v pondělí prvně na lyžích, zvládly sjezd bez obtíží. Na závěr čekalo na všechny překvapení. Přišel osel a rozdal každému účastníkovi medaili a diplom. Pak už nezbývalo než se rozloučit a odjet domů.

Celý týden byl prima, všichni udělali velké pokroky a hlavně nechyběla dobrá nálada. V partě je to vždy lepší a užije se spousty legrace. Jsme rády, že jsme viděly jen samé spokojené a natěšené děti, které lyžování bavilo!

Loučíme se s vámi a dalším třídám přejeme, aby si to užily stejně jako my.

Pavlína Bednářová a Marie Skalníková

Foto k nahlédnutí zde.

Přihlášení uživatele

Vyhledávání