Lyžařský zápisník 2019 – den pátý

Pátek je u konce a nastal čas na pravidlené zprávy z krkonošských svahů. I dnes si čtyři desítky lyžařů užily báječný den na svazích různých obtížností. Protože ráno poletovaly vločky a vypadalo to na silný sníh, vyrazili jsme až ve čtvrt na deset. Nicméně předpověď se nepotvrdila a sníh během dopoledne ustal. Když jsme se vraceli na boudu, děti se už těšily na výpečky, knedlíky a zelí. Po poledním odpočinku jsme opět vyrazili na výcvik, nechybělo hromadné focení lyžařů. Poslední družstvo si vyzkoušelo netradiční terén a panovalo všeobecné nadšení. Protože se den ze dne vylepšují dva nelyžaři z posledního družstvo dokonce postoupili do týmu číslo dvě. Společně si projeli funpark a první družstvo si pod vedením instruktorů vychutnalo dokonce černou sjezdovku. Po večeři se jídelna proměnila v hernu a všech pět družstev bojovalo o celkové prvenství, děti stavěly moderní architekturu ze špaget, brčkem přendavaly lentilky, bojovaly s papírovými kapesníky. Chatou dunělo obrovské povzbuzování a soupeřům nedarovaly nic zadarmo. A co malé horaly čeká zítra? Slavnostní galavečer. O jeho průběhu vás budeme informovat.   

Fotogalerie byla tradičně doplněna ZDE.

Přihlášení uživatele

Vyhledávání