KPŠ – KLUB PŘÁTEL ŠKOLY

KPŠ je občanské sdružení rodičů a přátel školy, které podporuje školu prostřednictvím Vás, rodičů, nad rámec, který mu poskytuje zřizovatel.

Z výtěžku sdružení je pořizováno některé vybavení pro výuku, je podporována činnost  zájmových kroužků (příspěvek na dopravu na soutěže a závody) a další aktivity, kam patří různé přednášky pro žáky, dětský den či Mikuláš a na které v rozpočtu školy nezbývají prostředky.

Největším příjmem KPŠ je Vaše podpora - příspěvek rodičů, který činí 100Kč na jeden školní rok, a to vždy pouze za jedno dítě z rodiny v ZŠ Chýnov. Tento příspěvek vybírají třídní učitelé během prvního pololetí.
Dalším významným příjmem je výtěžek ze vstupného a tomboly na školním plese, který se letos koná
v sobotu 9. 2. 2019 v KD Chýnov a kam jste srdečně zváni.

Vítáme mezi sebe všechny, kteří se chtějí s námi podílet na vzájemné spolupráci rodičů a školy, či nějakým způsobem přispět k organizaci školního plesu. Nové nápady a šikovné ruce jsou vždy vítaným přínosem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Za klub přátel školy -    Hanka Filipová

Tel. 737 942 932

Vážení rodiče a přátelé,

velice Vám děkujeme za účast na 22. tradičním školním plese, který se konal v sobotu dne 10.2.2018. Věříme, že jste se s kapelou Klávesy Band dobře bavili a těšíme se na Vás příští rok v sobotu 9.2.2019.

Fotografie z letošního plesu si můžete prohlédnout zde: http://klavesyband.rajce.idnes.cz/PLES_KLUBU_PRATEL_SKOLY_ZS_CHYNOV/

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se podíleli na organizaci plesu, nebo jinak podpořili činnost KPŠ.

Zejména děkujeme všem našim sponzorům a škole za věnované dárky z kroužků a distribuci vstupenek.

S Vaším přispěním se podařilo vybrat pro školu 20.206Kč

Ještě jednou díky a těšíme se na další společný ples.

Za KPŠ Hanka Filipová

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás seznámila s projektem Skutečně zdravá škola, který se chystáme realizovat na naší škole. Projekt je uskutečňován vlastně ve dvou rovinách. Na té celostátní se snaží o revizi Vyhlášky o školním stravování tak, aby byla aktuální k dnešním trendům zdravé výživy. V té druhé rovině,  regionální, pomáhá ozdravit jídelníček školám, které projeví zájem.

Vážení a milí rodiče,
zveme Vás, za Klub přátel školy při ZŠ Chýnov (KPŠ), na školní ples, který se bude konat
sobotu 10. 2. 2018 v KD Chýnov. Hrát bude kapela Klávesy Band.
KDO JSME?
KPŠ
je občanské sdružení rodičů a přátel školy, které podporuje činnost školy prostřednictvím rodičů nad rámec, který jí poskytuje město a stát. Z výtěžků tohoto sdružení je pořizováno  potřebné vybavení pro výuku, je podporována činnost  zájmových kroužků a další aktivity.  Přispíváme i na dopravu na olympiády a soutěže, hory, přednášky, dětský den, Mikuláše.
Největším příjmem KPŠ je vaše podpora - příspěvek rodičů, který činí 100 Kč na školní rok vždy pouze za jedno dítě v ZŠ Chýnov a který vybírají třídní učitelé.
            Dalším výrazným příjmem je výtěžek ze vstupného a tomboly školního plesu.
Pokud máte možnost a chuť se  s námi podílet na plese či tombole, budeme rádi za jakýkoliv finanční či věcný dar.
Příspěvky do tomboly můžete předat třídnímu učiteli a v případě potřeby od nás samozřejmě dostanete potvrzení o přijetí daru.
            Předem děkujeme za případný zájem projevený o KPŠ, vítáme mezi sebe nové členy a těšíme se na spolupráci s vámi.

Za klub přátel školy -  Hanka Filipová

Tel. 737 942 932