Klub přátel školy

KPŠ – KLUB PŘÁTEL ŠKOLY

KPŠ je občanské sdružení rodičů a přátel školy, které podporuje školu prostřednictvím Vás, rodičů, nad rámec, který mu poskytuje zřizovatel.

Z výtěžku sdružení je pořizováno některé vybavení pro výuku, je podporována činnost  zájmových kroužků (příspěvek na dopravu na soutěže a závody) a další aktivity, kam patří různé přednášky pro žáky, dětský den či Mikuláš a na které v rozpočtu školy nezbývají prostředky.

Největším příjmem KPŠ je Vaše podpora - příspěvek rodičů, který činí 100Kč na jeden školní rok, a to vždy pouze za jedno dítě z rodiny v ZŠ Chýnov. Tento příspěvek vybírají třídní učitelé během prvního pololetí.
Dalším významným příjmem je výtěžek ze vstupného a tomboly na školním plese, který se letos koná
v sobotu 9. 2. 2019 v KD Chýnov a kam jste srdečně zváni.

Vítáme mezi sebe všechny, kteří se chtějí s námi podílet na vzájemné spolupráci rodičů a školy, či nějakým způsobem přispět k organizaci školního plesu. Nové nápady a šikovné ruce jsou vždy vítaným přínosem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Za klub přátel školy -    Hanka Filipová

                                    Tel. 737 942 932 

                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení uživatele

Vyhledávání