Klub přátel školy - Kdo jsme?

Vážení a milí rodiče,
zveme Vás, za Klub přátel školy při ZŠ Chýnov (KPŠ), na školní ples, který se bude konat
sobotu 10. 2. 2018 v KD Chýnov. Hrát bude kapela Klávesy Band.
KDO JSME?
KPŠ
je občanské sdružení rodičů a přátel školy, které podporuje činnost školy prostřednictvím rodičů nad rámec, který jí poskytuje město a stát. Z výtěžků tohoto sdružení je pořizováno  potřebné vybavení pro výuku, je podporována činnost  zájmových kroužků a další aktivity.  Přispíváme i na dopravu na olympiády a soutěže, hory, přednášky, dětský den, Mikuláše.
Největším příjmem KPŠ je vaše podpora - příspěvek rodičů, který činí 100 Kč na školní rok vždy pouze za jedno dítě v ZŠ Chýnov a který vybírají třídní učitelé.
            Dalším výrazným příjmem je výtěžek ze vstupného a tomboly školního plesu.
Pokud máte možnost a chuť se  s námi podílet na plese či tombole, budeme rádi za jakýkoliv finanční či věcný dar.
Příspěvky do tomboly můžete předat třídnímu učiteli a v případě potřeby od nás samozřejmě dostanete potvrzení o přijetí daru.
            Předem děkujeme za případný zájem projevený o KPŠ, vítáme mezi sebe nové členy a těšíme se na spolupráci s vámi.

Za klub přátel školy -  Hanka Filipová

Tel. 737 942 932