Po prázdninách se bývalý tým našich reportérů vlasně rozpadl. Deváťáci odešli na střední školy a ostatní si pro letošní rok vybrali jiné zájmy. Naštěstí část nových tváří se ozvala a mohli jsme konečně dokončit další díl našich zpráv. Tak se podívejte, jak to nováčkům šlo.

PRÁZDNINOVÉ ZPRÁVY

Kroužek mladý reportér se díky mnoha akcím v závěru školního roku nestačil sejít. Díky tomu, že redaktorka Lucie bydlí blízko školy a souhlasila i s prázdninovým termínem dokončení červnového dílu, mohli jsme se tedy sejít a komentáře k jednotlivým reportážím dokončit. Trochu nás pozlobila technika a to naše halogenová světla. Až při práci ve střižně jsme zjistili, že je jedna část přesvícená a efekt s klíčovacím pozadím nepůjde upravit. Proto se nedivte viditelným obrazcům vedle reportérky. Budeme se muset snažit zajistit finanční prostředky na studiová světla. Uvidíme, jak dlouho nám naše snaha bude trvat. Příjemnou zábavu: ZPRÁVY ČERVEN 2018

Krásné počasí bylo velkou překážkou pro dokončení dubnového dílu našich zpráv. Naštěstí jsme se ale sešli a vše dokončili. Ze života školy se reportáže týkají zápisu do 1. tříd a také Týdne UNESCO.

Podívat se můžete zde: ZPRÁVY DUBEN 2018

Strana 1 z 2

Přihlášení uživatele

Vyhledávání