Podpora žáků při přípravě na přijímací zkoušky

Česká školní inspekce se rozhodla pro podporu žáků při přípravě na přijímací zkoušky do maturitních oborů středních škol připravit elektronickou verzi testů z českého a jazyka a matematiky, které byly použity při tzv. jednotné přijímací zkoušce v letech 2020, 2019, 2018 a 2017, plus ukázkové verze testů pro rok 2021.

Elektronická verze těchto testů je k dispozici v mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile od 1. února 2021.

Aplikace InspIS SETmobile je ke stažení zdarma prostřednictvím App Store, Google play nebo Windows Store (podle toho, jakým operačním systémem je příslušný chytrý telefon nebo tablet vybaven). Stačí zadat název inspis a následně aplikaci stáhnout. Po otevření aplikace se uživatel zaregistruje a následně v nabídce testů (Domácí testování) uvidí všechny dostupné testy (s logem CERMAT). Vybraný test vyplní a zobrazí se mu vyhodnocení včetně úspěšnosti v jednotlivých otázkách.

Přihlášení uživatele

Vyhledávání