Konzultace učitel – žák

LOGO

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se zřejmě s Vašimi dětmi hned tak neuvidíme, rozhodli jsme se využít možnosti, kterou nám současná situace dovoluje, a tou jsou osobní konzultace učitel - žák.

Od pondělí 22. února jsme všem vyučujícím přiřadili časy, ve kterých budou k dispozici Vašim dětem. Tuto konzultaci si bude ale nutné předem domluvit. Z tohoto důvodu využijte e-mailové adresy vyučujících, které najdete na webových stránkách školy: http://www.zschynov.cz/index.php/o-skole/seznam-trid

Tyto hodiny nejsou určeny pouze pro výuku, ale protože v dnešní době u dětí přibývají i psychické problémy, chybí jim sociální kontakt a překvapivě dokonce i popovídání jen tak se svým učitelem, mohou čas konzultace využít i pro tento účel. V případě, že tyto časy konzultací neobsadí zájemci dobrovolně, pak si učitelé budou zvát žáky, se kterými potřebují něco probrat, dovysvětlit, ujasnit jinak, než přes on-line jednání. Věříme, že této možnosti využijete a bude ku prospěchu nás všech.

Přihlášení uživatele

Vyhledávání