“WATER FOR US – WE FOR WATER“
Další kapitolou našeho Erasmus+ projektu “WATER FOR US – WE FOR WATER“ je „VODA A MIKROKLIMA REGIONU“.

V rámci této kapitoly žáci zhlédnou dokumentární pořad ČT zaměřený na rovnováhu vody v české krajině a její vliv na stav klimatu v budoucnosti.

odkaz na dokument zde

Ani nouzový stav nezabránil žákům 2.B v putování za skřítkem Podzimkem, aby uložili přírodu k zimnímu spánku a přivítali Svatého Martina na bílém koni. Jak to dopadlo?  ZDE

ce0025de 68d0 43b4 b070 63ac5d80f38a

Na základě množících se stížností rodičů i žáků na provoz v ulici Vančurově žádáme všechny řidiče, kteří vozí děti do školy, aby zvážili, zda je vhodné, bezpečné a nezbytné, zvláště v ranních hodinách, zajíždět s dětmi co nejblíže ke vchodu školy, poté se různě otáčet, couvat, najíždět do skupin stojících dětí na chodníku, občas odřít auta jiných účastníků provozu a ohrožovat tak bezpečí nejen dětí. V případě, že zkusíte vymyslet jiný způsob, jak své dítě bezpečně vyložit v jiných místech a samostatně jej nechat dojít do školy, všichni vám budou vděčni. Za pochopení děkují děti, řidiči odřených aut, stěžující si rodiče, zaměstnanci školy a ostatní.